Etiket Çeşitleri

Epson Etiketi

Epson Colorworks serisi renkli barkod yazıcılar için özel epson etiket kağıdı ile epson etiketi üretimi yapan firmamız, aşağıdaki modellerin tamamına uygun, standart ölçülerde ve talep ettiğiniz ölçülerde epson etiketleri üretmektedir.

Uyumlu Olduğu Modeller : Epson CW C831 (GP C831), Epson CW C3500 (Tm-C3500), Epson CW C6000 (Ae & Pe), Epson CW C6500 (Ae & Pe), Epson CW C7500G (Tm-C7500)

Epson etiket kağıdı, diğer etiketlerden farklıdır. Özel yüzeye sahip olan bu yapışkanlı etiketlere Epson renkli barkod yazıcılarla baskı aldığınızda mürekkep yüzeyde tutunur, herhangi bir şekilde akma veya dağılma yapmaz. Piyasada kullanılan standart etiketlere bu cihazlarla baskı almanız mümkün değildir.

Pan Etiket olarak 9 seneyi aşkın süredir Epson etiketleri üretmekteyiz. Hali hazırda standart “sürekli form” etiketlerin birçok ölçüsü stokludur. Ara ve özel ölçülü etiketileri ise üretime almaktayız. Ortalama üretim süreçleri 7 iş günüdür.

Epson C3500 modelinin etiket kapasitesi diğer modellere göre daha düşüktür. Ortalama olarak 35 metre sarılan C3500 etiketleri, 40 mm çapında iç kuka ile üretilmektedir. Cihaz ile tam uyumludur. C6000, C6500 ve C7500 modellerinin etiket kapasiteleri Tm-C3500 modelinden daha yüksektir. Ortalama olarak 100 metre sarımlı olan bu Epson etiketleri 76 mm çapında iç masura ile üretilmektedir.

Epson Etiket Kağıdı Özellikleri

Epson etiket kağıtları 5 çeşittir, yapışkan dereceleri yüksek ve standarttır. Normal etiketlere göre %30-35 kadar daha kalın olan epson etiket kağıdı üretimi normal etiketlere göre daha meşakkatlidir. Hali hazırda tesislerimizde stoklu olan epson etiketleri aşağıdaki çeşitlerdir.

  • Epson Kuşe Mat Etiket (Kağıt bazlı, yırtılan, yüzeyi mat, sıvı temasına uygun değil)
  • Epson Kuşe Parlak Etiket (Kağıt bazlı, yırtılan, yüzeyi parlak, sıvı temasına uygun değil)
  • Epson PP Mat Etiket (Plastik bazlı, yırtılmaz, yüzeyi mat, sıvı temasına uygun)
  • Epson PP Parlak Etiket (Plastik bazlı, yırtılmaz, yüzeyi parlak, sıvı temasına uygun)
  • Epson PP Şeffaf Etiket (Plastik bazlı, yırtılmaz, şeffaf yapıda, sıvı temasına uygun)