Etiket Çeşitleri

Suda Eriyen Etiket

Suda eriyen etiket, bulaşık makinasında yıkanan mutfak ürünleriniz ( tencere, bardak, tabak, çatal, kaşık bıçak vs.) için özel bir etiket hammaddesiyle üretilen etiket çeşididir. Adından da anlaşılabileceği gibi belirli bir sıcaklığın üzerindeki suyla temas ettiğinde etiket erimeye başlar böylelikle mutfak malzemelerinde etiket kalıntısıve yapışkan izi bırakmaz. Etiketin çıkması için kazımanız gerekmez. Dolayısıyla yapıştırıldığı bölgede herhangi bir leke, iz bırakmadan suda erir ve hiç etiket yapıştırılmamış gibi temiz bir yüzey bırakır.

Suda eriyen etiket özel bir hammaddeden oluşan kağıt bazlı bir etiket çeşididir, aynı zamanda yapışkanı da yine özel bir karışımdan oluşmaktadır. Bu özel karışımlar sayesinde etiket 40 derece üstü sıcaklıktaki su ile temasından sonra iz bırakmadan yapıştırıldığı bölgeden eriyerek ayrılır.

Suda eriyen etiketin hammaddesi nadiren bulunabildiği için hammaddesi yurtdışından siparişinizi takriben üretime alınır. Dolayısıyla termin süresi diğer etiket çeşitlerine göre daha uzun sürmektedir. Sipariş vermek istediğiniz takdirde bu bilgiyi hatırlamanızı önemle rica ederiz. Bu etiket çeşidini Pan Etiket olarak üretici firma olmamızın avantajıyla istediğiniz ebatta üretebilmekteyiz. Minimum 1000 metrekare sipariş verdiğiniz takdirde ürün hammaddesi yurtdışından temin edilip üretime alınacaktır. Örnek vermek gerekirse; 100 mm x 100 mm etiket ölçünüz var ise sipariş vermeniz gereken adet 93.000dir. Eğer ölçüleriniz 50 mm x 30 mm ile 560.000 etiket sipariş verdiğiniz takdirde üretim aşamamız başlamış olacaktır.