Pan Etiket ‘ten satın almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, kullanmadan, bozmadan iade edebilirsiniz. Aksi durumlarda iade kabul edilmemektedir. İade süreci ürün teslim tarihi itibariyle 7 gündür. Ürünü iade sürecinde faturası / iade faturası ile birlikte size bildirilen anlaşmalı kargo ile iade edebilirsiniz. Ürün iadesi öncesinde hesabınızdan iade formunu doldurmanız veya [email protected] adresine iade nedeninizi belirten açıklama ile birlikte sipariş numaranızı eklemeyi unutmayın. PanEtiket.com iadeyi onayladıktan sonra size iletilen bilgiler dahilinde iade etmeniz gerekmektedir. Müşteri, ürünü kullanmış ise; kullanmadan kaynaklı malın ticari değer kaybını tazminle yükümlüdür. Yapışkanlı etiket ürünleri, terzi usulü üretim olduğundan dolayı; bu şartlardan ayrı olarak sipariş sonrası iadesi mümkün olmayan ürün kategorisindedir.

Ürünün ilk satın alma & iade işlemi sırasında oluşan kargo / nakliye masrafı firmamız tarafından karşılanmamaktadır. İade faturası kargo bedeli hariç olarak kesilmelidir. Ürünün tarafımıza kargo ile iadesinde oluşacak kargo ücreti iade tutarından düşülerek müşterinin iletmiş olduğu hesabına / kredi kartına 3 iş günü içerisinde yatırılmaktadır. Kredi kartı geri ödemelerinde bankanız kredi kartına yansımasını geç yapabilir, bu durumdan firmamız sorumlu değildir.

Ürün tarafınıza ulaştığında paket teslimi sırasında kargo yetkilisi önünce açarak zarar görüp görmediğini kontrol ediniz. Ürün / ürünlerde herhangi bir hasar var ise kargo yetkilisine tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo yetkilisinin / firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayın.

Stoklu etiketlerde ürün belirtilen şartlarda iade edildiğinde ürün bedeli belirtiğiniz banka hesabınıza / kredi kartınıza iade edilir. Özel sipariş etiketlerin belirtilen şartlarda iadesinde ise kağıt bedeli ve kalıp bedeli ürün fiyatından düşülerek iade edilir. Sipariş sırasında ürünün özel sipariş olup olmadığı belirtilmektedir.

Yanlış verilen siparislerden doğacak sorunlardan PanEtiket.com sorumlu tutulamaz.