Etiket Firmaları

Etiket Firmaları

Etiket temin ederken;fiyattan sonraki belirleyici etkenlerden biride kalitedir. Aslında büyük kurumsal firmalar için öncelikli olan kalite, sonraki ise fiyattır. Fakat ülkemizde kalite genellikle ikinci planda kalmaktadır. Bunun nedeni ise; kalitesiz bir ürün maliyetinin nekadar daha yüksek olduğunun farkında olmayışımızdır. Etiket firmaları genellikle fiyatları ön planda tutarken Pan Etiket olarak bizim önceliğimiz kalitedir. Üretimini yaptığımız tüm ürünler sadece ve sadece A kalite hammaddeden barındırmaktadır. Kuruluşundan buyana hiçbir şekilde B veya C kalite hammadde kullanmayan Pan Etiket, müşterilerine kalitenin yanında en uygun fiyatları da sunabilmektedir. Amacımız bu piyasada yüksek rekabet ile 1. sıraya oturmaktır.

İstanbul’ da yer alan üretim tesisimizde; üretimini yaptığımız tüm ürünleri Azerbaycan, Suriye, Irak, İran gibi birçok ülkeye ihraç etmekteyiz.

Üretim yaptığımız iller : Adana, Adıyaman, Afyonkarahisar, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkâri, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce.

Bu gönderiyi paylaş


Call Now ButtonWhatsapp Tel : 0 216 399 5858