Mürekkep püskürtme yazıcılar içindir,
A4 tabaka veya rulo bobin halinde üretilebilir,
İstediğiniz ebatlarda yuvarlak ve dörtgen formlarda,
Kuşe (mat/parlak), PP (mat/parlak/şeffaf) çeşitlerinde,
Baskı sonrasında dağılmaz veya akma yapmaz,
Pigment bazlı mürekkep ile baskıda solma yapmaz,
Premium kalitedir, stoklu ve siparişe binaen üretim mevcut.
İnkjet etiketler üzerlerine püskürtme (inkjet) tekniği ile baskı alınabilen etiketlerdir. İnkjet etiket kağıdı ile üretilmiş olan bu etiketlere (yapışkanlı) istenilen renklerde baskı alabilirsiniz. Dilerseniz tüm etiketleri değişken resimlerle ve bilgilerle süsleyebilir, kişiye özel üretimlerde kullanabilirsiniz.Yüzey baskı kalitesi fotoğrafa yakın olduğu için bu etiketleri dilerseniz sanatsal çalışmalarınızda da kullanabilirsiniz.

Şuanda Türkiye pazarında ilk defa Pan Etiket tarafından sunulan bu etiketler 2 cinstir. İnkjet kuşe etiket ve inkjet plastik bazlı etiket olarak iki sınıfa ayrılmıştır. A4, sürekli form ve ara boşluklu rulo etiket olarak üretimi yapılmaktadır. Mevcut stoklarımızda şeffaf inkjet bulunmamaktadır.

İnkjet etiketler piyasada kullanılan kuşe ve lazer cinsi etiketlerden farklıdır. Yüzeylerinde mürekkebin tutunması ve dağılmaması için özet koruyucu bir katman mevcuttur.Raf ömrü uygun saklama koşullarında 3 yıldır.

Bu etiket için özellikle önerdiğimiz inkjet etiket yazıcı modeli yoktur. Mevcut Türkiye pazarından HP gibi büyük markalarda da bulabileceğiniz 2-3 farklı modelde bu inkjet etiket makinası mevcuttur. Bu etiketleri dilerseniz mevcut püskürtmeli yazıcılarınızda da kullanabilirsiniz.

Tek bir sonuç gösteriliyor