kapatıcı (örtücü) etikettir

Sürsajlı Etiket

Diğer adıyla örtücü veya kapatıcı etiket olarak da adlandırılan sürsajlı etiketler genellikle yapıştırılacak yüzeydeki fiyat, resim vb. bilgiler kapatmak için kullanılan etiketlerdir. Sürsajlı etiketlerin yapışkanları siyah renkte olur ve bu özelliği ile yapıştırıldığı yüzeydeki bilgilerin görünmesini engeller.

Sürsaj işlemi; etiket tutkalının özelliğini kaybetmeden renklendirilmesidir. Bu işlem ile kuşe sürsajlı, eko termal sürsajlı, lamine termal sürsajlı etiketler üretilebilmekte ve piyasada sıklıkla kullanılmaktadır. Etiket yapışkanlığı akrilik, hotmelt ve nonperm olabilir. En sık kullanıldığı alanlar ise mağazacılık sektöründe, eski fiyatların revizesi sırasında alttaki etiketi kapatmak için kullanılmaktadır.

kapatıcı (örtücü) etikettir

Bu etiketlerin üretim süreleri 15 günü bulmaktadır. Özel etiket çeşitlerinden olduğu için stoklu bulabilmeniz mümkün değildir. Yukarıdaki görselde mobil etiket yazıcıları için üretilmiş sürsajlı etiketi görmektesiniz.

Sürsajlı etiketler kapatıcı veya örtücü etiket olarak da bilinmektedir.

Piyasada altı siyah renkte etiket, yapışkanı siyah etiket, fiyat kapatan etiket, altı görünmeyen etiket gibi birçok isimle adlandırılmaktadır.

social position