Pan Etiket & Barkod


Sipariş & Bilgi için

+90 216 399 58 58
Simple

Teklif İste

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek; siparişlerinizle ilgili teklfi alabilirsiniz.

Simple

Hakkımızda

Pan Etiket Barkod Bilgisayar Sanayi Dış Ticaret Limited Şirketi olarak İstanbul' da ..

Simple

İletişim

+90 216 399 5858 (PBX)
+90 216 399 5823 (Faks)

Ürünlerle İlgili Fiyat Bilgisi İçin >>

Teklif iste butonuna tıklayınız >>

Teklif İste

Renkli Etiket Yazıcılar

Renkli Etiket Yazıcı Fiyatları ve Etiketleri

Renkli etiket yazıcıların kullanımı 2017′ den tam 4 kat artmış durumda. Mevcut barkod yazıcılar ile basılan değişken baskıların da artık renkli olarak talep edilmesi üzerine bu yazıcıların önemi artmış durumda. Henüz yeni ürünler olan bu yazıcıların kullanımları artarken baskı (kartuş) maliyetleri de gün geçtikçe düşmektedir.

Renkli etiket yazıcı seçimi yapmadan önce bilinmesi gereken önemli bir husus; bu etiket yazıcılar mevcut kullanmakta olduğunuz etiketler üzerine baskı alamamaktadır. Bunlar için özel üretilmiş olan kağıt ve plastik bazlı olmak üzere 2-3 çeşit özel inkjet etiketler mevcuttur. Firmamızdan temin edebileceğiniz bu etiketler; istenilen ölçü ve adetlerde tarafımızdan üretilmektedir.

Aşağıda baskı maliyeti, performansı ve fiyatı en ideal renkli barkod (etiket) yazıcıları inceleyebilir, fiyat ve teknik bilgi için 0 216 399 5858 ‘ dan danışman arkadaşlarımızdak destek alabilirsiniz.

Argox Barkod Yazıcılar

Citizen Barkod Yazıcılar

CMT Barkod Yazıcılar

Datamax Oneil Barkod Yazıcılar

Extech Barkod Yazıcılar

Intermec Honeywell Barkod Yazıcılar

Posbank Barkod Yazıcılar

Sewoo Barkod Yazıcılar

Toshiba Tec Barkod Yazıcılar

TSC Barkod Yazıcılar

Sewoo Barkod Yazıcılar

Pan Etiket Barkod Bilgisayar San. Dış Tic. Ltd. Şti. | + 90 216 399 5858 (Pbx) | +90 216 399 5823 (faks) | Zümrütevler Mah. Hanımeli Cad. No: 19/A Maltepe / İSTANBUL / TR
Pan Etiket & Barkod Sistemleri Facebook Sayfası Pan Etiket & Barkod Google Plus Sayfası LinkdinPan Etiket Youtube KanalıPan Etiekt Pinterest Sayfası