Honeywell Voyager 1250g

Honeywell Voyager 1250g barkod okuyucu silik görünümlü ve baskı kalitesi düşük barkod etiketlerin taranmasını kolaylaştıran seri okuma hızına sahip performanslı modellerdendir. Otomatik okuma moduyla tarama sürekliliği sağlamaktadır. 580 mm okuma mesafesi ile kullanıcının rahat bir şekilde iş görebilmesine imkan tanır. Honeywell Voyager 1250g barkod okuyucuda lazer tarama teknolojisi bulunmaktadır. Lazer okuma teknolojisiyle saniyede 100 okuma yapabilmektedir. Otomatik arayüz tanıma kabiliyetine sahiptir. CodeGate teknolojisi ile barkod çözümleme ve data aktarımı kalite bir şekilde sağlanabilmektedir. 1.5 metrelik mesafeden yere düşmeye karşı dayanıklıdır. IP41 onaylı tasarımı ile zararlı maddelerin iç yüzeyine girişini engelleyebilmektedir. Güneş ışığı altında performanslı bir şekilde çalışabilmektedir. Honeywell Voyager 1250 g tek boyutlu barkod tiplerini ve GS1 DataBarlarını çözümleyebilmekte olup 5 yıl grantiyle sunulmaktadır. Multi-interface; includes USB (HID Keyboard, Serial, IBM OEM), RS232 (TTL + 5V, 4 signals), Keyboard Wedge, RS-232C (±12V), IBM RS485 supported via adapter cable bağlantı çeşitleri bulunan Honeywell Voyager 1250g barkod okuyucunun ağırlığı ise 133 gramdır.

[tabs] [tab title=”Ürün Teknik Özellikleri”]

[page_title] Barkod Okuyucu Teknik Özellikleri

Okuma Teknolojisi
Lazer Barkod Okuyucu
Okuma Hızı (Tarama) 100 okuma / sn.
Okuma Mesafesi
Çözünürlük
Işık Kaynağı
Okuma Bildirimi
LED ışıklandırma ve Ses
Bağlantı Tipleri
Multi-interface; includes USB (HID Keyboard, Serial, IBM OEM), RS232 (TTL + 5V, 4 signals), Keyboard Wedge, RS-232C (±12V), IBM RS485 supported via adapter cable, KABLOLU
Çalışma Sıcaklığı
0°C to +40°C
Darbe Dayanıklılığı
1.5m (IP42)
Renk
Boyutları 60 mm x 168 mm x 74 mm
Ağırlığı 133 gr.
PDF (Manual) [page_title] PDF Anlatım Dosyası İndir (Dowload)
Driver (Sürücü) [page_title] Driver (sürücü) Dosyası İndir (Dowload)
Tablolarda yer alan IP42, Çözünürlük, Code39, FPS, Bluetooth, Pixel gibi terimlerle / kelimelerle ilgili detaylı bilgi almak için sitemizde yer alan YARDIM (Soru & Cevap) bölümünü inceleyiniz.

[hr][/tab]

 

[tab title=”Fiyat Bilgisi”]Fiyat bilgisi için arayınız : 0216 399 5858 (Pbx)
[message_box type=”success” icon=”yes”]

İletişim İçin Aşağıdaki Alanı Kullanınız

İsim & Soyisim (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Firma İsmi (gerekli)

Mesajınızı aşağıdaki alana yazınız


[/message_box]
[/tab]
[tab title=”Driver & Pdf Dosyaları”]
Dosyayı indirmek için aşağıdaki 2 alanıda (Ad & Soyad, E-Mail Adresi) doğru ve eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir. Download (indirme) linki 1-5 dk içerisinde mail adresinize gelecektir.

[/tab]
[/tabs]

 

 

social position