Bartender barkod programı son versiyon.

Bartender Etiket Programı

Bartender programı etiket dizayn (baskı) programları arasında kuşkusuz 1 numaraları yazılımdır. Word, Excel kullanan her kişi kolaylıkla bu programı kullanacaktır. Programın kurulumu son derece basit olup yazıcı tanımlaması ise otomatiktir. Kurulum aşamasında size aktif olarak bilgisayarınızda tanımlı olan barkod yazıcı modelini otomatik olarak algılayacak ve soracaktır. Kurulum bittikten sonra kullanmakta olduğunuz etiketinizi barkod yazıcınıza takarak programda programa bu etiketin ölçülerini vermeniz yeterli olacaktır. Ölçülerini belirttiğiniz etiket üzerine ister yazı, ister resim isterseniz barkod / karekodlar koyabilir, bunları dilediğiniz biz düzende yerleştirebilirsiniz.

Barkod programlarını kullanırken tek dikkat etmeniz gereken kısım; kulanmakta olduğunuz etiketin ölçülerini tam ve eksiksiz vermeniz gerekir. Kullandığınız etiketlerde ara boşluklar, yan boşluklar program tarafından size sorulur. Ölçüleri milimetrik hassasiyette ölçmeniz gerekir. Aksi taktirde her bir baskıda milimetrik kaymalar oluşur ve 100-200 adet baskıdan sonra neredeyse 1 etiketlik kaymaya dönüşür.

Bartender etiket dizayn programına ait bilgileri sitemizdeki Bartender sayfasında edine bilirsiniz. Bu sayfada sadece bartender etiket programına ait download linkleri yer almaktadır.

Bildiğiniz gibi “bartender” barkod dizayn programı ücretli bir programdır, fakat birçok yazıcı içerisinde Lite Editon versiyonu ücretsiz olarak gelmektedir. Eğer bu versyon size yeterli gelmesse full versyona geçiş yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Seagull firması bartender programının full sürümünü 30 günlük deneme olarak da sizlere sunmaktadır. Bu 30 günlük deneme süresi dolduktan sonra etiket programınızı Lite Editon olarak kullanamayacaksınız.

Bartender 10.1 Download (indirme) Linki için aşağıdaki 2 alanı doldurmanız yeterli olacaktır. Download linki bize iletmiş olduğunuz mail adresinize 1-5 dk içerisinde ulaşacaktır.

Güncellenme Tarihi : 31.08.2014

 

Bartender Programı Son Sürümü ve Eski Sürümleri İndirmek (Download) İçin

Bartender 10 (son sürüm) Programını indirmek için aşağıdaki 2 alanı (Ay & Soyad ve E-mail) doldurmanız yeterlidir. Download linki mail adresinize otomatik olarak gelecektir.

Bartender 9.4 Programını indirmek için aşağıdaki 2 alanı (Ay & Soyad ve E-mail) doldurmanız yeterlidir. Download linki mail adresinize otomatik olarak gelecektir.

Bartender 9.3 Programını indirmek için aşağıdaki 2 alanı (Ay & Soyad ve E-mail) doldurmanız yeterlidir. Download linki mail adresinize otomatik olarak gelecektir.

Bartender 9.2 Programını indirmek için aşağıdaki 2 alanı (Ay & Soyad ve E-mail) doldurmanız yeterlidir. Download linki mail adresinize otomatik olarak gelecektir.

Bartender 9.1 Programını indirmek için aşağıdaki 2 alanı (Ay & Soyad ve E-mail) doldurmanız yeterlidir. Download linki mail adresinize otomatik olarak gelecektir.

Ücretsiz Bartender Programı

Almış olduğunuz barkod yazıcıların birçoğunun yanında bartender’ a ait lite edition versyonlar ücretsiz olarak gelmektedir. Eğer full sürüm istiyorsanız satın almanız gerekecektir. İnternette “Bartender Carck” / “Bartender Serial” / “Bartender Full” gibi birçok konuya denk gelebilirsiniz, fakat bunların hepsi virüs / trojan içeren dosyalar olacaktır. Bartender’ ın hiçbir şekilde ücretsiz ve yasal olmayan yollarlala kullanmanız mümkün değildir. Program bu açıdan hiçbir açığa yer vermemiştir. Bu nedenden dolayı ücretsiz kullanmak isteyenlere sınırsır süre boyunca kullanabilecekleri “Shareware” olarak Bartender Lite Edition’ ı sunmaktadır. Lite Edition’ da süre sınırlanaması olmadığı gibi istediğiniz barkod yazıcı ile de kullanabilemektesiniz. Fakat birçok özelliği eksik olarak kullanılmaktadır.

Bartender Satın Almadan Önce

Eğer tam versiyon barternder kullanmaya karar verdiyseniz; kaç adet bilgisayarda, kaç yazıcı için veya kaç farklı kullanıcı için hangi versiyonu tercih etmeniz konusunda size yardımcı olmaktayız. Kurumsal yapıda ve barkod sistemlerini tam manasıyla kullanan bir tesis / işyeri için farklı versiyonlar mevcuttur. Her bir versiyonun farklı özellikleri olduğu gibi kimse kullanmayacağı özellikler için ücret ödemek istemeyecektir.

 

Diğer kurulum videoları >> Bartender Automation

social position